Potisk dodaných komponentů

Potiskujeme komponenty pro průmysl i reklamu

Potisk komponentů

Potisk komponentů

Pro tisk se využívají digitální tiskárny, které umožňují přímý potisk na povrch komponentů různých tvarů a materiálů včetně kovů, plastů, skla a keramiky. Při digitálním tisku se používají speciální inkousty a tonery, které jsou přizpůsobeny pro tisk na konkrétní materiál a zaručují vysokou kvalitu a trvanlivost potisku. Výhodou digitálního tisku je také možnost tisku malých objemů a rychlost výroby.

Ovládací panely

Potisk ovládacích panelů je důležitý pro správnou funkci zařízení a jeho estetický vzhled. Digitální tisk se používá pro potisk plastových, kovových, skleněných nebo keramických panelů. Tisk se provádí digitálně pomocí inkoustových tiskáren, které aplikují barvu přímo na povrch materiálu.

Ovládací panely

Strojní komponenty

Strojní komponenty

Potisk strojních komponentů se obvykle provádí za účelem označení jednotlivých komponentů a identifikace funkcí. Potisk se často provádí pomocí speciálních technologií jako je tampotisk, digitální tisk nebo laserové gravírování. Digitální tisk se používá pro tiskování obrazů a textů s vysokým rozlišením a množstvím barev. Tento proces umožňuje tisknout na různé materiály, jako jsou kovy, plasty nebo sklo.

Kryty zařízení

Digitální tisk se používá pro potisk krytů, které mají složitější grafiku nebo fotografie. Tato technika umožňuje tisknout s vysokým rozlišením a reprodukovat detaily, které by nebyly možné tampotiskem. Digitální tisk se nejčastěji používá pro potisk krytů z měkkých plastů, jako je PVC nebo PU.

Kryty zařízení

Reklamní stojany

Reklamní stojany

Digitální potisk stojanu umožňuje tisknout vysokokvalitní a detailní grafiku přímo na různé materiály stojanu, jako jsou například plexisklo, PVC, kov a další. Výhodou digitálního potisku je rychlost, flexibilita a schopnost tisknout malé až střední náklady.

Tisk na dřevo

Digitální tisk umožňuje potisk rozličných mateirálů včetně např. dřeva a dřevěných prvků.

Tisk na dřevo