Naše služby

Grafické návrhy a příprava dat pro tisk včetně jejich vizualizace, sítotisk, digitální tisk s výsekem a kompletace projektů s expedicí do celého světa.

Sítotisk

Sítotisk umožňuje aplikovat barvy a jiné hmoty různých vlastností na celou řadu materiálů, jako je plast, samolepky, papír, karton, dřevo, překližka, hliník, plexisklo či molitan.

Digitální tisk

Digitální tisk realizujeme na celou řadu materiálů, jako je plátno v rámu, keramické dílce či dřevěné výrobky. Tiskneme ve fotografické kvalitě, ve vysokém rozlišení až 1 440 DPI.

Výsek
frézování
řezání

Na fréze a plotrech dokončujeme zakázky do požadovaných tvarů z plastů, folií, akrylu, hliníku, lepenky, kartonu, molitanu, překližky a mnoha dalších do tloušťky 45 mm do tvaru, který si vyberete.

Další služby

Kreativní lidé s velkým množstvím speciálních požadavků. To jsou naši klienti a proto se z nás stali specialisté nejen na tisk.

Sítotisk

Sítotisk umožňuje aplikovat barvy a jiné hmoty různých vlastností na celou řadu materiálů, jako je papír, samolepky, karton, dřevo, překližka, plast, hliník, plexisklo, látku či molitan. Sítotisk je metoda tisku, která se využívá při výrobě různých materiálů a produktů, jako jsou plakáty, obaly a mnoho dalších. Tato metoda využívá speciální síto, které je napnuté na rám a má malé otvory, kterými je možné protlačit barvu nebo jinou tiskařskou hmotu.

Digitální tisk

V moderním tisku se používají digitální tiskové stroje, které jsou navrženy pro vysokou kvalitu tisku a rychlost. Tyto stroje umožňují zpracovat jak jednu jedinou kopii, tak velké náklady. Digitální tiskové stroje pracují na základě různých technologií, včetně inkoustových, laserových a LED tiskáren. Digitální tisk je moderní technologie tisku, kde se digitální data přenáší přímo na tiskové médium, jako je papír, fólie, textil, dřevo, pvc archy i desky, vizitky, brožury, letáky, plakáty, obaly a mnoho dalšího.

Výsek, frézování a řezaní

Digitální výsek je proces řezání materiálů, jako jsou papír, dřevo, karton, textil, kůže nebo plast, pomocí speciálních strojů řízených počítačem. Tyto stroje používají vysokou přesnost laseru, frézy nebo nože, aby vytvořily navrhnuté složité tvary a designy. Digitální výsek se často používá k výrobě různých produktů, jako jsou automobilové štítky, panely strojů, dřevěné dekorace, výlohy, reklamní stánky, textil a mnoho dalších.

Další služby

Kromě tiskových služeb poskytujeme i netiskové a zušlechťovací služby.

Certifikace

Splňujeme nejnáročnější kritéria na kvalitu výroby dle norem.