Tisk stírací barvou

Stírací losy

Stírací losy

  • Tisk stíracích losů je proces, při kterém se na papír nebo plastovou kartu nanáší vrstva inkoustu a poté na ni následně aplikuje vrstva nátěru, která je určena k odstranění pomocí škrábání. Tento proces se obvykle provádí pomocí speciální tiskové technologie pomocí tiskového stroje, který používá speciální inkousty a tiskové hlavy, aby vytvořil požadovaný design.
  • Stírací pole při výrobě losů naneseme buď na losy, které nám dodáte, nebo je pro vás kompletně vyhotovíme. I s číselnou řadou. Může se jednat také o velké stírací plochy, třeba u slepé mapy.

Vouchery a kupony

  • Většina voucherů a kuponů se vytváří pomocí tiskových technologií, jako je digitální tisk, ofsetový tisk nebo flexotisk. Tyto tiskové technologie umožňují vytvářet různé druhy designů a informací na papíře nebo kartě, které jsou atraktivní pro zákazníky.
  • Při vytváření voucherů a kuponů se obvykle používají speciální software a tiskové šablony, které umožňují snadnou úpravu designu a informací na papíře nebo kartě. Tyto šablony často obsahují informace o nabídce, datum expirace, podmínky použití a další informace, které jsou důležité pro zákazníky.

Vouchery a kupony